השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אודות

  היה לי הכבוד לעבוד ולהתמחות במשרדו של עו"ד בצלאל הוכמן בתל-אביב.

  המשרד מתמחה במקרקעין/נדל"ן, מעמד אישי/דיני משפחה, ירושות, צוואות, גישור ופישור.

  במהלך לימודי המשפטים, התנדבתי בתכנית "שכר מצווה", אשר הוקמה על ידי לשכת עורכי הדין, כאשר מטרת התכנית היא להרחיב את הנגישות למערכת המשפטית ולהגן גם על זכותו של מי שאין בידו האמצעים לשכור שירותים משפטיים.

  במסגרת התנדבותי, נחשפתי לתחומים הבאים : דיני עבודה, דיני משפחה, הוצאה לפועל, פשיטות רגל, משכנתאות ופינוי מדירה עקב חובות לבנק, דיור, צרכנות ועוד.

  בסיום התמחותי, ובעקבות החשיפה שלי לעולם "פשיטת הרגל" בתכנית שכר מצווה, החלטתי כי בנושא זה אני רוצה להתמקצע.

  ואכן, עם סיום תואר המשפטים והסמכתי כעורכת דין, התחלתי את עבודתי באחת הפירמות הגדולות בארץ לייצוג חייבים, וניתנה לי הזכות לנהל תיקי פשיטת רגל/חדלות פירעון ולהופיע בבית המשפט המחוזי בתל-אביב ובירושלים.

  בשנת 2018, בעקבות המעבר לקיבוץ 'שדה נחום' שבצפון, התחלתי את עבודתי במשרדו של מנהל מיוחד, כאשר הופעתי בבית המשפט המחוזי בחיפה ובנצרת.

  במסגרת עבודתי כעו"ד המייצגת חייבים וכעו"ד במשרדו של מנהל מיוחד, נחשפתי לכל צדדיו של הליך חדלות הפירעון/פשיטת הרגל, ומכאן תחום עיסוקי והתמחותי.

  המשרד דוגל בעקרונות של מקצועיות, הקדשת מירב תשומת הלב ומענה מלא לצרכי הלקוח תוך יישום בקיאות משפטית, והקפדה על מתן שירות וטיפול משפטי לשביעות רצון הלקוח.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   היתרונות שלנו

   המשרד מתמחה במספר תחומים וביניהם – פשיטות רגל, החייאת הליך, חדלות פירעון ושיקום כלכלי, ייעוץ פיננסי והסדרים. המשרד דוגל בעקרונות של מקצועיות, הקדשת מירב תשומת הלב ומענה מלא לצרכי הלקוח תוך יישום בקיאות משפטית, והקפדה על מתן שירות וטיפול משפטי לשביעות רצון הלקוח.

    

   מיקום נוח
   ידע נרחב- ניסיון של למעלה מ20 שנים בתחום
   זמינות מירבית, שעות עבודה נוחות

   קצת עליי

   אני אילנית, נשואה ואמא לארבעה ילדים מקסימים. גדלתי והתחנכתי בתל-אביב יפו. בשנת 2012, התחלתי את לימודי המשפטים במכללה "הקרייה האקדמית אונו". תקופת הלימודים הייתה מהנה ומאתגרת.

   עם הסמכתי כעורכת דין, התחלתי את עבודתי באחת הפירמות הגדולות בארץ לייצוג חייבים, בתל-אביב. במקביל לעבודתי, אני ומשפחתי החלטנו להגשים חלום ולעבור לגור בקיבוץ "שדה נחום" שבצפון.

   בעקבות המעבר, נאלצתי לעזוב את עבודתי בפירמה לטובת עבודה בצפון, קרוב לבית, והתחלתי את עבודתי במשרדו של "מנהל מיוחד". מנהל מיוחד מתמנה על ידי כונס הנכסים הרשמי לצורך ניהול נכסי חייב המצוי בהליכי פשיטת רגל.
   חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום